Helista meile: +372 5060 004

Võta meiega ühendust

Võta ühendust

Tootmine

Palkmajade projekteerimine ning valmistamine kahes tehases

TOOTMINE

Ideedest teostuseni

Projekteerimine

Kuidas valmib palkmaja? Või aiamaja, suvemaja, saun? Esimene samm on mõistagi kliendi soovide ja vajadustega tutvumine, millele järgneb projekti koostamine. Selleks kasutame spetsiaalset CAD-baasil projekteerimistarkvara. Koostame lisaks traditsioonilistele arhitektuursetele joonistele ka tootmiseks vajaliku projekti koos materjalide spetsifikatsiooniga. Vajadusel, ning majale parema visuaalse ülevaate saamiseks teostame ka 3D vaated.

Arvestame projekteerimisel kõigi ehitusnõuete, tootmis- ja ehitustehnoloogiliste võimaluste ning palkmaja ehituse eripäradega.

Tootmine

Kui klient on valminud projekti ja spetsifikatsiooniga rahul, algab palkmaja tootmine. Oma tootmises väärtustame looduslikke materjale ja looduslähedust, samuti keskkonda säästvaid lahendusi ja võimalikult jäätmevaba tootmisprotsessi. Detailide valmistamine toimub CNC automaatliinidel, mis tagavad täpsuse ja toormaterjali säästliku kasutamise.

Materjalid

Palkmajade valmistamisel kasutame ainult põhjamaist tiheda süüga kuuse- ja männipuitu. Palgid on eelnevalt kuivatatud niiskussisalduseni 20% (±4%). Valmiva hoone kvaliteet on meile oluline. Põhjalik kontroll tagab, et materjal vastab rangetele kvaliteedinõuetele.

Komplekteerimine

Kõik liinilt tulevad detailid on nummerdatud vastavalt projektis etteantud spetsifikatsioonile. Enne transporti need pakitakse, kusjuures hoolikas kontroll tagab, et kõik vajalik jõuaks ka kliendini. Samas pakis on reeglina kaasas ka uksed ja aknad. Segaduse vältimiseks ehitusplatsil on maja reeglina pakitud ja detailid nummerdatud püstituse järjekorras. Ja mõistagi on pakend ilmastikukindel.

Majade tarnekomplekt

Kõikide palkmajade tootmises arvestame klientide vajadusi, majade otstarvet, ehituse nõudeid ning oma tootmises kasutatavaid materjale. 
Iga tootmisliinilt tulev maja  on tellimustöö kus arvestatakse kõiki kliendi soove ja eripärasid. Nii ei ole meil traditsioonilist laovaru ja palkmaja tellides tuleb arvestada tootmiseks kuluva ajaga. Vastavalt maja mahule ja eripäradele sõltub ka toomisele kuluv aeg.

Tüüpilised laomajad oma standardse spetsifikatsiooniga võivad sobida lõunamaa kliimasse, kuid ei pruugi meie kliima tingimuste ja ehitusnormidega sobida. Et majad kestaks peab arvestama eri nõuetega, nagu näiteks lume- ja tuulekoormus.  
Meie eelis on, et kõikidel majade tüüpidel, seda nii aiamajadel, saunamajadel, suvemajade ja ka elumajadel, saab valida erinevate tarnekomplektide vahel.

Meil ei ole traditsioonilist laovaru ja palkmaja tellides tuleb arvestada tootmiseks kuluva ajaga. Ehitusprojekti järgselt ja maja tehases valmimise ajal saab teostada vundamendi- või maja aluse tööd, rajada vajalikud kommunikatsioonid (vee-, kanalisatsiooni-, elektriühendused jne).
Iga tootmisliinilt tulev maja on tellimustöö. See annab meie klientidele eelise – arvestame kliendi erisoovidega ja projektis kliendi soovil tehtavad muudatused on meie jaoks palkmajade tootmise loomulik osa.

Kui soovite elada omanäolises ja looduslähedases palkmajas või tahate aiamaja, sauna, suvilat või garaaži,
võtke meiega ühendust numbritel +372 7122 060 ja +372 5060 004 või kirjutage aadressil info@baltic-house.ee.

Eesti Kaubandus-tööstuskoja liige

Baltic House Factory OÜ on Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige alates 2010 aastast.

Ettevõttest

Projekteerime ja valmistame palkmaju lähtudes klientide vajadustest.

LOE LÄHEMALT

Koostööpartnerid

Tänu usaldusväärsetele partneritele saame pakkkuda palkmajade terviklahendusi.

LOE LÄHEMALT

Tooted

Meie tootevlikus on suur valik erinevaid tooteid ja lahendusi. Avasta ka enda jaoks sobivad tooted.

AVASTA TOOTEID

TEHNOLOOGIA

Milliseid tehnoloogiaid kasutame majade tootmisel? Siit leiad vastused.

LOE LÄHEMALT

Sobivad majad meie kliimasse

Meil on pikaajaline kogemus palkmajade ja täispuitmajade tootmisel ning teame, mis sobib meie keskkonda.

Rahuolu garanteeritud

Oleme veendunud, et kõik meie kliendid on toodanguga rahul nii maja kätte saades kui hiljem kasutades.

Kliendikeskne lähenemine

Meie jaoks iga klient on unikaalne oma soovide ja vajadustega ning leiame neile lahendused.

Baltic House Factory

Meie põhiväärtused on kvaliteet, looduslikud materjalid ja looduslähedus. Seame oma klientide rahulolu esikohale.

Kontakt

Kontor

Vasara 50, 50113 Tartu, Eesti

Helista meile

+372 5060 004

Kirjuta meile

info@baltic-house.com